Namioty imprezowe – przemyślany wynajem.

Organizując) imprezy promocyjne lub większe imprezy firmowe należy wynająć namiot wystawowy lub eventowy namiot halowy. Wysokość ścian takich hal namiotowych wynosi minimum 3m i gwarantuje jednocześnie odpowiednio dużą przestrzeń wewnętrzną.
Namioty imprezowe są ogrzewane głównie za pomocą parasoli grzewczych (tzw.grzybków gazowych). Ogrzewane większych namiotów eventowych(na ponad 150 osób) odbywa się głównie przy pomocy nagrzewnic nadmuchowych, które zapewniają wysoką efektywność cieplną dzięki nadmuchowi ogrzanego powietrza do wewnątrz hali namiotowej. Takie rozwiązanie jest dużo mniej ekonomiczne, niż ogrzewanie parasolami grzewczymi lecz zdecydowanie bardziej skuteczne.

Przy wyborze firmy wynajmującej namioty imprezowe kieruj się nie tylko atrakcyjną stroną internetową, ale również obszarem jej działania. Zdarza się, że firmy podejmują się wynajmu i montażu wiele kilometrów od miejsca działania i w przeddzień imprezy wycofują się z umowy wybierając innego klienta blisko siebie. Należy uzgodnić w kontrakcie wysoką karę w przypadku rezygnacji wypożyczalni.

Ważną kwestią jest dobór namiotu imprezowego odpowiedniej wielkości i rodzaju, Dla niedużych imprez najlepsze będą namioty szybkorozkładalne (ekspresowe) o wymiarach do 6x6m (na maks.40 osób) lub namioty bankietowe – standardowe – o konstrukcji z rur stalowych o wymiarach maks. 6x12m (na 90 osób). Wynajem namiotów na duże imprezy łączy się z koniecznością wynajmu hali namiotowej (namiotu halowego), gdzie szerokość wynosi 10, 15 lub 20m a długość jest dowolna i stanowi wielokrotność 5m.

Podobne:

    None Found